Dr.Gordon, op 16 February 2012 - 12:33, zei:
En we leven op een planeet waar genoeg woestijngebieden zijn om een continue stroom van zonne-energie te hebben. zonneparken in de Amerikaanse woestijnstaten, Afrika en Australië kunnen elkaar afwisselen om de wereld van energie te voorzien als het in 1 van die gebieden nacht is. Maar om zoiets te realiseren zullen we nog wel even mogen wachten.
en je moet ook niet alleen naar wind en zon kijken. getijden energie is ook een bruikbaar alternatief. het is beter voorspelbaar dan wind en zon.
op dit moment kun je een van u avatar gezichten gebruiken. zonne energie uit de woestijn? denk je echt dat ze dat nog niet onderzocht hebben? door de wind + zand zou de installatie constant onderhoud nodig hebben en de slijtage zo hoog zijn dat je er al niet aan moet beginnen. doordat het dan nog eens constant onder het zand gaat raken ga je meer energie opwekken door hier een zonnepaneel naar het noorden te richten


