nieuws

Gunk valt wereldrecord gamen aan

Gunk valt wereldrecord gamen aan

Momenteel staat het wereldrecord gamen op naam van enkele Nederlanders, en daar wil de Belgische zender GUNKtv iets aan doen. Vanaf zaterdag 18 december om 10u00 zullen een groep fervente gamers beginnen met het spel van Assassin's Creed: Brotherhood. Dit zullen ze proberen vol te houden tot minstens12u00 op maandag 20 december, want met 50 uur non-stop gamen is het record dan verbroken. Sommige deelnemers spreken echter al van 100 uur gamen, al is het maar de vraag of dat niet wat hoog gegrepen is. De winnaar gaat in ieder geval naar huis met mooie prijzen, waaronder een geldprijs van 3000 euro.

Elk uur krijgen de deelnemers vijf minuten pauze, die ze eventueel kunnen opsparen om nadien een langere pauze te nemen. Tijdens het hele gebeuren zal Guinness World Records streng toekijken of alles goed verloopt, terwijl een dokter en mensen van het Rode Kruis de gezondheid van de gamers bewaken.

Publiek en supporters zijn gedurende het hele evenement welkom in de studio van Gunk, Ballaarstraat 99, 2018 Antwerpen. Je kan alles ook volgen via de live stream op Gunk.be. Wij wensen alle deelnemers in ieder geval het nodige geluk toe.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Action/Adventure, Assassin's Creed: Brotherhood, Ubisoft
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden