nieuws

“Remedy en Epic Games maken Alan Wake 2”

“Remedy en Epic Games maken Alan Wake 2”
Titel

Remedy Entertainment, bekend van Max Payne, Alan Wake en Control, kondigde vorig jaar aan dat het een overeenkomst had gesloten met Epic Games voor de ontwikkeling van twee projecten. Eén daarvan zou volgens een nieuw gerucht Alan Wake 2 zijn.

De nieuws komt via Jeff Grubb, een journalist van Venturebeat die doorgaans wel betrouwbare informatie naar buiten brengt. Voor fans lijkt er dus goede hoop te zijn dat er inderdaad een nieuwe Alan Wake game op komst is.

Op zich is een nieuwe Alan Wake natuurlijk ook niet onlogisch, aangezien het waarschijnlijk het meest geliefde IP van Remedy is. Desondanks is er sinds de release van de eerste game in 2010 nog geen vervolg gekomen, al dook Alan Wake wel op in DLC voor Control. Daarmee werden de werelden van beide games aan elkaar gekoppeld, waardoor het ruimere narratieve universum dat Remedy bouwt weer wat meer vorm kreeg.

Bron: eurogamer.net
Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Action/Adventure, Alan Wake, Nordic Games Publishing AB, Remedy
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden