In een forumbericht heeft publisher Paradox Interactive enigszins verrassend geprobeerd om de verwachtingen omtrent Cities: Skylines 2 te temperen. Zoiets verwacht je immers niet een week voor de officiële lancering.
Het bericht kwam er als reactie op bezorgdheden van fans omtrent de status van de game. De release van Cities: Skylines 2 op PS5 en Xbox Series X|S werd immers al uitgesteld naar 2024 en daarnaast werden de systeemvereisten voor de pc-versie opgekrikt.
In de reactie laat Paradox Interactive weten dat Cities: Skylines 2 niet het technische niveau heeft gehaald dat men intern had vooropgesteld. Desondanks wil men op 24 oktober doorgaan met de release op pc en is men vastbesloten om de game te blijven verbeteren en optimaliseren zodat zoveel mogelijk mensen ervan kunnen genieten.
Voorts wijst Paradox Interactive erop dat Cities: Skylines 2 nu eenmaal een next-gen game is en dat zo’n game dus wel wat vraagt van hardware. Ondanks het feit dat men niet het gewenste technische niveau heeft gehaald, is men wel blij met de gameplay en alle features die Cities: Skylines 2 biedt.
Het valt uiteindelijk dus af te wachten wat Cities: Skylines 2 precies brengen zal, al lijkt de reactie van Paradox Interactive wel te suggereren dat er bij de launch technische problemen kunnen zijn.
Bron: forum.paradoxplaza.com




