Call of Duty: Black Ops Cold War toont multiplayer
9 September 2020
Geschreven door YoniVL
Activision heeft vandaag de eerste beelden getoond van de multiplayer van Call of Duty: Black Ops Cold War, nadat we eerder al wat beelden van de singleplayer te zien hebben gekregen. In de eerste trailer krijgen we te zien hoe we naar Miami, Oezbekistan, het Oeral-gebied en de North Atlantic zullen reizen. De verschillende omgevingen, die werden getoond met beelden vanaf PS5, gaan van stedelijk, over woestijngebieden en sneeuwlandschappen, tot gevechten op zee met boten en grote schepen.
» Reacties (5)
hm hm, ze lijken toch het vuur aan de schenen te leggen van Battlefield (4) qua scale en diversiteit van omgevingen.
En als dit in-game is, hoedje af :)
Geplaatst op 2020-09-09 20:09:18
Er zijn al een aantal videos te vinden op YT van streamer/YTers vanop een MP event. Zowel PS5 als PC.
Geplaatst op 2020-09-10 14:13:35
hmm, net gelezen dat het op PS5... 4k 120 fps is? (toch zoiets) allez, allemaal mooi qua :)
Geplaatst op 2020-09-11 09:59:58
ik ben normaal niet echt van de single player, maar bij deze editie lijkt dat wel nog strakker uitgewerkt... multiplayer ben ik eigenlijk wel een beetje beu geraakt door de jaren, dus ik zal deze niet pre-orderen of direct kopen.
Geplaatst op 2020-09-10 13:51:19
SP is Raven Software, dus die hebben een leuk palmares van 30 jaar. Check it is, :D oa Jedi Knight games, https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Raven_Software_games
De MP snap ik, ma theeft zo'n leuke diverse settings :D
Kzal er wss wel nog ff in draaien voor een level van 10 of 20 :)
Geplaatst op 2020-09-11 10:10:48