De grootste pacifist van World of Warcraft doet het weer: max level zonder iemand pijn te doen
Onlangs werd Dragonflight gelanceerd als nieuwste uitbreiding voor World of Warcraft en dat bracht ook een nieuwe level cap van 70 met zich mee. Heel wat spelers wisten dus weer wat gedaan. Onder hen ook een oude bekende: Doubleagent, de pacifistische pandaren monk. Hij slaagde er opnieuw in om het nieuwe max level te bereiken zonder geweld te gebruiken.
Doubleagent gaat al lang mee in World of Warcraft, waar hij als vredelievende pandaren monk door het leven gaat, zij het zonder veel avontuur. Hij verlaat het Wandering Isle, een zone bedoeld voor beginnende spelers onder level 10, immers nooit. De reden daarvoor is simpel: Doubleagent is een pacifist en wil niet kiezen voor hetzij de Alliance hetzij de Horde. In plaats daarvan stijgt hij in level door onder meer bloemetjes te plukken, opnieuw en opnieuw.
Dat levelen door bloemetjes te plukken gaat natuurlijk traag. In 2016 bereikte hij tijdens Legion de level cap van toen, namelijk 110, nadat hij de game in totaal al 8000 uur had gespeeld. In 2018 werd Battle for Azeroth gelanceerd en na nog eens 240 uur haalde Doubleagent toen de nieuwe level cap van 120.
Doubleagent maakt er dus een erezaak van om geweldloos te levelen en met de komst van Dragonflight was het opnieuw van dat. In 12 dagen tijd steeg hij van level 60 naar level 70, allemaal door bloemetjes te plukken en stenen te kappen. Zijn prestatie kan je hieronder herbekijken, maar je bent gewaarschuwd, want het is effectief zo saai als het klinkt.