The Last of Us is best bekeken HBO Max-serie ooit in Europa
10 May 2023
Geschreven door Jay
We wisten al dat The Last of Us een groot succes is voor HBO en dat wordt nu nog eens bevestigd door nieuwe cijfers.
Zo heeft de serie in de Verenigde Staten inmiddels gemiddeld 32 miljoen kijkers per aflevering gehaald. Daarnaast is het in zowel Europa als Latijns-Amerika de meest bekeken serie van HBO Max ooit.
Zoals gezegd een stevig succes dus, en het is dan ook geen verrassing dat er al nieuwe seizoenen van de serie zijn aangekondigd.
» Reacties (9)
Gezien sommige eerlijke kijkers er speciaal een abbonement voor hebben genomen (Streamz in België).
🙂
Geplaatst op 2023-05-10 11:04:01
Ik geef t niet graag toe maar ik heb voor deze het stof van men torrent software nog is afgeblazen.
Ik heb al disney + netflix en prime. Streaming diensten komen er bij als paddenstoelen.
Als die op blu ray uitkomt dan krijgt deze een mooi plaatsje bij mij
Geplaatst op 2023-05-10 15:04:12
Zal hier ook de Blu-ray worden daar het klote Streamz platform geen 4K, HDR noch Atmos aanbiedt 🙄 Hadden we maar HBO Max zoals in NL.
Geplaatst op 2023-05-10 20:26:40
Streamz vo een maand, €15?
Eenmalig betalen, das bijna de prijs van een cinema-ticket tegenwoordig...
*Alleen heb je nog veel andere zaken waar je ook nog is naar kan kijken.
Geplaatst op 2023-05-11 10:17:12
Ik haal die bluray sowieso ook binnen.
Maar goed Streamz vo een maandje, €15?
Eenmalig betalen, en dat komt bijna overeen met de prijs van een cinema-ticket tegenwoordig...
*Alleen heb je nog veel andere zaken waar je ook nog is naar kan kijken.
Geplaatst op 2023-05-11 10:18:15
Dat was een mogelijkheid als de serie volledig ineens online kwam ja , wat niet het geval was. Men FOMO was een beetje te hoog ol te wachten tot volledig seizoen released was.
En een cinema ticket kost geen 15 euro. Mss bij kinepolis ja. Ma ik ga meestal naar UGC.
Geplaatst op 2023-05-12 11:47:10, bewerkt op 2023-05-12 11:48:33
Nee Nee, laagste is een €10* ofzo bij de kiné mabon... (IMO scheelt het niveel)
Allez ik heb er dan van geprofiteerd om Dexter: New Blood (eindelijk) te zien [zowaar een nog slechter einde... -_- ]
Yellowstone!!!
Tokyo Vice
House of Dragons
€20 ballen vo Guardians of the Galaxy 3 in IMAX 3D te zien... -_-
Geplaatst op 2023-05-12 16:53:56
Ja voila. Ik begrijp wel je standpunt. 15 euro voor een maand plezier vs een 10 tal euro cinema dat na 2 uur voorbij is.
Ik vind ne cinema ook nog wat gezelliger dan in de zetel te hangen, navanant het soort publiek dat in de zaal zit. Ik stoor me ergelijk aan praters tijdens een film.
Geplaatst op 2023-05-13 14:27:24
Triest voorbeeld:
https://www.demorgen.be/nieuws/rellen-bij-film-black-in-kinepolis-brussel~b9f6f3d7/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
Naast hoe de eerste Fortis Movie Days verliep (alle films aan €2 of €5...), ni normaal de politieaanwezigheid dat nodig was... [ik was toen aanwezig met men op voorhand betaalde tickets, nieuw concept voor sommigen toen naast het dat van zetel-reservatie {bizar zicht toen in de zalen met politie dat mensen uit zalen moet verwijderen*}]
*domper op de sfeer ook (naast die continue politie-aanwezigheid -die ook nog eens in de gangen je ticket dubbel of triple checkte- #veiligheid #politieuvriend)
Geplaatst op 2023-05-13 15:30:24