Video: reportage over Pokémon GO verandert al snel in nachtmerrie
Tegenwoordig zie je Pokémon GO niet zo heel vaak meer in het mainstream nieuws opduiken, maar toen de game in 2016 gelanceerd werd en waanzinnig populair bleek te zijn, was het ook voor de globale media een dankbaar onderwerp om in beeld te brengen. Dat leverde evenwel ook onderstaande nachtmerrie op, die recent weer naar boven kwam via Reddit.
Het gaat om een reportage van CBS uit 2016, uiteraard over Pokémon GO en voor de gelegenheid ging de reporter naar Central Park in New York om aan te tonen dat je ook daar Pokémon tegen het lijf kan lopen. Om dat visueel wat te ondersteunen, werd echter gebruik gemaakt van waanzinnig belabberde 3D-modellen en -animaties.
Lachwekkend of om van te huilen? Hoe dan ook vragen velen zich af waarom de zender niet gewoon officiële beelden van Pokémon gebruikte in de reportage.