Streamer laat per ongeluk viewbotprogramma zien, wordt geband
De strijd om aandacht is vaak een harde en dus moet er wel wat gedaan worden om hoger op de ladder te geraken en zo meer en meer mensen te weten overtuigen. Vaak is dat door speciale zaken te doen om zo meer mensen naar je stream te lokken en soms is het ook gewoon een stevige dosis geluk.
Voor QueenGloriaRP was er nog een andere manier, want zij gebruikte een viewbot programma om zo haar cijfers omhoog te krikken. Hoe meer kijker je hebt, hoe sneller andere al eens een kijkje komen nemen en het leidt zelfs tot mogelijke commerciële deals. Belangrijke daarbij natuurlijk is dat je niet betrapt wordt, want bij haar wél het geval was, aangezien haar viewbot tool in beeld kwam. Een restart en een excuus dat het OBS was, bracht weinig zoden aan de dijk, want korte tijd later bande Twitch haar omwille van het gebruik van viewbots.
So if this random Twitch streamer is viewbotting just 20 viewers… how many streamers are doing this? pic.twitter.com/SxBZX9TmRF
— Jake Lucky ➡️GDC (@JakeSucky) March 19, 2025
"De strijd om aandacht"
Buiten komen en op café gaan, in een stad dat je bezoekt (te citytrip) is een concept van vorige eeuw? Om sociaal contact te leggen?
Nuja, mensen die naar je kijken "iets doen"...
...of dat onder sociaal contact valt...?
Men 3 weken Japan komen ten einde, en tweemaal toe aan de babel geslagen me de lokale mens zelf al was het voor de helft van de tijd via google translate.
Recurent onderwerp als conversation starter: (Hard) Rock / Metal
De Papa Roach trui* en Rock t-shirts die ik draag helpen daarbij.
*de nieuwsgierigheid van de mensen, waarom iemand een trui draagt met kakkerlakken helpt ook
Geplaatst op 2025-03-22 06:45:09, bewerkt op 2025-03-22 06:46:14