Square Enix: "Switch 2-versies van FF7 Remake even hoogwaardig als andere platforms"
De Square Enix mede-regisseur van de Final Fantasy 7 Remake-trilogie Naoki Hamaguchi geeft in een interview met VGC meer uitleg over de kwaliteit van de Final Fantasy 7 Intergrade en andere delen van de remake op Nintendo Switch 2. Volgens Hamaguchi draaien de Switch 2-ports erg goed en is de algemene kwaliteit ervan opmerkelijk vergelijkbaar tegenover andere ports van de RPG.
Vanwege zijn achtergrond als ingenieur en programmeerder kan Hamaguchi ons ervan verzekeren dat ook de Switch 2-ports van Final Fantasy 7 Rebirth en Part 3 in vergelijking even goed uit de verf komen op de Switch 2."
"Nintendo-spelers hoeven zich in de toekomst echt helemaal geen zorgen te maken. Zij krijgen een versie die net zo bevredigend en hoogwaardig is als de eerste game, zo niet hoger", aldus een geruststellende Naoki Hamaguchi.
Hamaguchi zegt verder dat hij erg veel vertrouwen heeft in Final Fantasy 7 Remake Part 3 en hij hoopt het in de "niet al te verre" toekomst te kunnen afleveren aan de spelers. In dat derde deel zal het tempo in vergelijking met de andere titels veel hoger liggen qua gameplay zonder in te boeten op het verhaal ervan. Zo moet het tempo van de game goed aanvoelen en moet je het redelijk snel kunnen uitspelen.