Kojima Productions viert 10 jaar met nieuwe beelden van horrorgame OD
Tijdens de tiende verjaardag van Kojima Productions gaf Hideo Kojima een nieuwe update over zijn mysterieuze project OD. Het spel, dat hij eerder omschreef als “een game, maar tegelijk ook een film en zelfs een nieuw soort medium”, kreeg een nieuwe trailer in aanwezigheid van Xbox-baas Phil Spencer.
Spencer prees Kojima’s werk en benadrukte dat Xbox ruimte wil geven aan makers die grenzen willen verleggen. Kojima zelf gaf aan dat hij met OD het traditionele onderscheid tussen films en games wil doorbreken. De getoonde beelden draaien op Unreal Engine, vermoedelijk omdat de Decima-engine eigendom is van Sony en dus geen optie was voor deze Xbox-exclusieve titel.
De nieuwe subtitel luidt Knock. Kojima vertelde dat hij de angst voor een klopgeluid als uitgangspunt heeft genomen: “Ik ben bang voor het geluid van een klop, dus wilde ik dat heel eng maken.” De tagline van de game werd onthuld als For all players and screamers. Daarnaast hintte hij naar Jordan Peele, die aan een ander onderdeel van de OD-ervaring werkt. Mogelijk verwijst Knock naar een specifiek hoofdstuk dat Kojima zelf regisseert. Zoals gebruikelijk bij Kojima blijft er veel in mysterie gehuld.